Бальзамічний класичний соус (крем) Bonacini Crema 500 г Італія

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БС-00039
169 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
- +380 (93) 765-16-12
Бальзамічний класичний соус (крем) Bonacini Crema Frutti di bosco, 500 г — натуральний кисло-солодкий бальзамічний соус на основі сортів темного винограду з провінції Модена (Італія), з додаванням спецій, олії, солі та цукру.
Впродовж декількох місяців соус міститься в спеціальних дерев'яних бочках, де набуває тонкого відтінку й аромату.
Має вишуканий кисло-солодкий смак і ніжну густу консистенцію, особливо добре підходить для різних типів м'яса та риби, як заправка для салатів і закусок, а також як окремий компонент для різного роду маринадів, пасти та навіть перших страв.
Завдяки легкій і компактній ПЕТ (пластикова) пляшці з кришкою та дозатором легко та зручно зберігати та брати із собою в дорогу!
Кількість у ящику — 12 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BONACINI |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Бальзамічний соус крем |
| Упаковка | Пластикова пляшка |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 169 ₴
